Je bent hier:

Medewerkers Velt

Medewerkers Velt

Dienst Kennis

Dorien Pelckmans
Medewerker samentuinen en schoolmoestuinen
Tel.: (+32) 03 287 80 92
E-mail: dorien@velt.be
Emelie Heller
Medewerker ecologische voeding
Tel.: (+32) 03 287 80 67
E-mail: emelie@velt.be
Frank Petit-JeanFrank Petit-Jean
Medewerker moestuin, stadslandbouw en samentuinen
Tel.: (+32) 03 287 80 60
E-mail: frank@velt.be
Geert GommersGeert Gommers
Coördinator dienst kennis (tuin)
Tel.: (+32) 03 287 80 95
E-mail: geert@velt.be
Greet TijskensGreet Tijskens
Medewerker ecotuinen
Tel.: (+32) 03 287 80 68
E-mail: greet@velt.be
Leentje SpeybroeckLeentje Speybroeck
Medewerker ecologische voeding
Tel.: (+32) 03 287 80 92
E-mail: leentje@velt.be
Lies RottiersLies Rottiers
Medewerker ecotuinen
Tel.: (+32) 03 287 80 93
E-mail: lies@velt.be
Lieven DavidLieven David
Medewerker moestuinen
Tel.: (+32) 03 287 80 61
E-mail: lieven.david@velt.be
Nadia TahonNadia Tahon
Coördinator dienst kennis (voeding)
Tel.: (+32) 03 287 80 95
E-mail: nadia@velt.be
Jasmien Wildemeersch
Kwaliteitszorg lesgevers, medewerker ecotuinen
Tel.: (+32) 03 287 80 93
E-mail: jasmien@velt.be

Dienst Communicatie & Beweging

Barbara Creemers
Campagnecoördinator 2020pesticidevrij
Tel.: (+32) 03 287 80 94 of (+32) 0497 80 35 75
E-mail: barbara@velt.be

Caroline Gielens
Communicatieverantwoordelijke
E-mail: caroline.gielens@velt.be
Tel.: (+32) 03 287 80 94 of (+32) 0497 53 97 25


Directie

Jan VannoppenJan Vannoppen
Directeur
Tel.: (+32) 03 287 80 62 of (+32) 0476 41 76 50
E-mail: jan@velt.be

Advertenties

Boeken van Velt

Ledenvoordelen

  • 6 keer per jaar ons tijdschrift Seizoenen
  • Leuk welkomstpakket
  • Korting op boeken van Velt
  • Korting in ruim 150 bio- en ecowinkels
  • Grote korting met onze jaarlijkse Velt-zadenactie
  • Uitnodigingen voor interessante activiteiten in je buurt
  • Toegang tot het online Seizoenen-archief
  • Je ontvangt onze tweewekelijkse nieuwsbrief

Word lid